укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
  
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Коли ще звірі говорили. Збірка казок Івана Франка


Коли ще звірі говорили. Іван Франко Обкладинка з видання "Коли ще звірі говорили", Іван Франко (Київ, Веселка,1976, художник Сергій Артюшенко).

Збірка казок Івана Франка під назвою "Коли ще звірі говорили” перший раз вийшла ще у 1899 р., друге видання з'явилось у 1903 році. До цієї збірки Франко додає передмову, в якій писав: „Оці байки, що зібрані в тій книжечці, то старе народне добро... Вони найбільше відповідають смакові дітей від 6 до 12 років, заставляють їх сміятися і думати, розбуджують їх цікавість та увагу до явищ природи.”

В своїй збірці „Коли ще звірі говорили” Іван Франко вдало використовує художні засоби вживані в народних казках про тварин, зокрема традиційне змалювання рис тварин: зажерливості вовка, хитрості лиса, незграбності ведмедя, упертості осла тощо. Письменник ще більше підкреслив ці характерні особливості тварин, майстерно розкриваючи їх через вчинки або розмови персонажів.

Окремі казки зі збірки можна прочитати онлайн (див. нижче). Також можна переглянути сучасне видання книги , яке представлене у нас в каталозі:

Книга коли ще звірі говорили Франко"Коли ще звірі говорили", 2014
видавництва "Навчальна книга - Богдан"
із серії "Богданова шкільна наука"

 

 

 

 

Більше творів Івана Франка дивіться на нашому сайті: 

Іван Якович Франко і все про нього. Твори, вірші, життя Івана Франка

Іван ФранкоБагатогранність постаті Івана Франка спонукає науковців, дослідників, краєзнавців, письменників України  до нових дослідницьких пошуків, а нас, читачів, - знову і знову відкривати для себе щось нове і цікаве в його творах.  Дивіться у цьму розділі твори Івана Франка: оповідання "Малий Мирон" та "Грицева шкільна наука"; драма з сільського життя в 5 діях "Украдене щастя"; повість "Boa constrictor"; новела "Сойчине крило"; вірші зі збірки "З вершин і низин"; поезії зі збірки "Давнє й нове"; поема "Іван Вишенський"; збірка поезій "Із днів журби"; збірка віршів "Зів'яле листя"; повість "Захар Беркут"; "Слово про похід Ігоря".

 Останні коментарі до сторінки
«Коли ще звірі говорили. Збірка казок Івана Франка»:
инна , 2015-06-22 10:59:17, #
юліанна , 2015-10-19 15:51:38, #
Рєнат Харлан , 2016-03-05 17:04:38, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 3    + Додати коментар